Hulgimüük

AS Rekroli üheks peamiseks tegevusharuks on autovaruosade hulgimüük. Meie peamisteks tootegruppideks on: sõidu- ja veoautoakud, veermikuosad, piduriosad, klaasipuhastid, tehnilised vedelikud ja õlid (Castrol, Total, Shell,  Valvoline, Mobil)

 www.vipiemme.it  
Sõidu-ja veokiakud. 2006. aastast on Rekrol Vipiemme akude maaletooja. Vipiemme on akutehas põhja Itaalias, Milaano lähistel. Peale oma kaubamärkide toodab tehas suure osa toodangust teistele maailmakuulsatele aku brändidele.

Hetkel kuulub Tallinna lao valikusse ligi 50 erinevat sõidu- ja veoautoakut, valik täieneb pidevalt. Akude suurused alates 40Ah - 230Ah. Meie valik katab 99% Euroopa ja Aasia autotootjate mudelid.

Kõik Vipiemme akud on hooldevabad. Autoakud jaotuvad 5 gruppi:

  1. Top Energy - kõrgekvaliteedilised ca-ca tehnoloogia hooldevabad akud 2 aastase garantiiga.
  2. Safe Energy - kõrgekvaliteedilised silver tehnoloogia hooldevabad akud, optilise silmaga 3 aastase garantiiga.
  3. Spirit - kõrgekvaliteedilised ca-ca tehnoloogia hooldevabad akud 2 aastase garantiiga.
  4. Katana - kõrgekvaliteedilised ca-ca tehnoloogila hooldevabad akud Jaapani ja Korea autodele, garantii 2 aastat.
  5. Top Energy Heavy Duty - kõrgekvaliteedilised raskeveokiakud 125Ah - 230Ah garantiiga 1 aasta. (taksodel, põllumajandustehnikal, eriotstarbeliste masinate ja seadmete puhul on kõikidel akudel garantii 1 aasta)

Edasimüüijatel palume aku valimisel lähtuda  Rekrol AS tootekataloogist, mis on koostatud tehase soovitustest, põhjamaise kliima eripära arvestades. (http://www.rekrol.ee/varuosade-otsing#mark). Väiksematele akudele, kui lubatud Rekrol AS kataloogi valikus, garantii ei laiene.

Piduriklotsid, rooliosa ja klaasipuhastid.
Meie piduriklotsi valikusse kuulub lai valik nii ketaspiduri kui trummelpiduri klotse Euroopa ja Jaapani autodele. Valik täieneb pidevalt. Hetkel on valikus piduriklotsid USA firmalt Multiparts (MPS) ning Wixon. Tellimiskeskuses saab otsingut sooritada kastades originaal- või võrdluskoode, võrdlused on firmadega A.B.S., Bosch, Delphi, Febi, Ferodo, Koivunen, LPR, NK, Remsa...
Rooliosa ehk veermiku detaile on meil pakkuda kolmelt firmalt: SIR srl Itaaliast, Multiparts ning Wixon.
Klaasipuhastid on meil pakkuda universaalkinnitusega. Valikusse kuuluvad nii raamiga kui raamita klaasipuhastid. Tarnijateks Wixon ning Multiparts.Sisene
Unustasin parooli

Tellimiskeskus

Ostukorv

Ostukorv on tühi