Kauplus


    Rekrol AS-i poolt pakutavat kaupa saab osta meie kauplusest, mis asub Tallinn, Tondi 50 või tellida meie E-poest. Hinnad kaupluses ja E-poes on samad. E-poes kui toote saadavuseks on "Laos", siis toode on meie kaupluses reaalselt saadaval ja teda ette tellida pole vaja, võib teha tellimuse ja kohe kauba järgi tulla. E-poest tellitud kauba saab kätte meie kauplusest Tallinn Tondi 50 või tellides koos Smartposti transpordiga, siis saadame kauba Teile sobivasse pakiautomaati Eestis või Soomes.

Kaupluses on meil lai õlivalik. Oma autole sobiva õli saate valida, kui sisestate tellimiskeskuses autotootja soovituse nt. kui sisestate VW soovituse  507.00, siis valikusse tulevad õlid, mis sellele vastavad.

Kaupluses on müügil lai valik autoakusid. Meil on võimalik lasta kontrollida tasuta oma aku ja generaatori seisukorda.

Varuosad, mida ei ole kohapeal, saab tellida. Tarneaeg 1-3 tööpäeva. Kiirtellimuse (6€) puhul tööpäevadel tellitud kaup jõuab meile järgmine päev, seega reedel tellitud kaup jõuab meile laupäeval. Valesti tellitud kaupa saab tagastada 5 päeva jooksul, eedusel et kaup on kasutamata ja omab kaubanduslikku välimust. Tagastatud kaupa hüvitatakse 85% ulatuses.

 

Sisene
Unustasin parooli

Tellimiskeskus

Ostukorv

Ostukorv on tühi